Realizacje

Moje kwiaty gościły już na niejednej sesji zdjęciowej. Chciałabym jednak pochwalić się Wam tymi największymi projektami, z których jestem niezwykle dumna.

Magazyn Vogue Polska

Na potrzeby sesji zdjęciowej Vogue Polska stworzyłam różne rodzaje polskich kwiatów – stokrotki, chabry, dmuchawce, mlecze, maki. Kwiaty towarzyszące modelce prezentowały się nieziemsko, a każdy z nich nadał fotografii nieco innego charakteru. Taki kwiat w formacie XXL to pojedynczy dodatek, który sprawia, że wystarczy już tylko ciekawa stylizacja i możemy stworzyć super sesję.

Magazyn Vogue Czechosłowacja

Kolejna współpraca dla Magazynu Vogue miała nieco inny charakter. Tym razem zamysł sesji był taki, aby na fotografiach uchwycić modelkę o zniewalającej urodzie oraz piękne owady w dużym formacie. A to wszystko miało dziać się w otoczeniu pięknej polskiej natury w okresie letnim. Na tę sesję wykonałam cudne motyle, biedronki i pszczoły. Efekty naszej pracy możecie ocenić sami przeglądając załączone fotografie.

Magazyn Vogue Polska

Po raz drugi miałam przyjemność stworzenia rekwizytów pod sesję modową, ale tym razem nakryć głowy. W postaci gigantycznych kokard i kapelusza. Dzięki ciekawej stylizacji i połączeniu z gigantycznym nakryciem głowy cała sesja stworzyła harmonijną spójność.

ELLE Chorwacja

Elle to kolejny magazyn, z którym miałam ogromną przyjemność współpracować. Tworzenie dla tak znanych i światowych marek to wielkie wyróżnienie, dlatego nie mogę nie pochwalić się tą sesją. W sesji dla Elle wraz z modelką pozowały kwiaty mojego autorstwa takie jak chabry, dmuchawce i mlecze.

VIVA!

W mojej pracy zdarza mi się współpracować z największymi gwiazdami. Ogromną przyjemnością i wyróżnieniem było dla mnie wykonanie róży w kolorze fuksji, z którą pozowała podczas sesji do magazynu Viva, Maryla Rodowicz.

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska to najbardziej znana polska weddingplannerka, którą cechuje niewątpliwie ogromne wyczucie smaku i estetyki. Stworzenie dekoracji dla Pani Izabeli było dla mnie nie lada wyzwaniem, ale i ogromną przyjemnością i docenieniem mojej pracy. Bardzo dobrze wspominam ten projekt i cieszę się, gdy moje prace mogą być wizerunkiem dla najlepszych marek w Polsce.

Maffashion

Uwielbiam współpracować z kobietami z poczuciem stylu i estetyki podobnym do mojego, dogadujemy się wtedy bez słów, a efekty naszych działań robią wrażenie nawet na nas samych. Współpraca z Julią właśnie taka była, a efekt… zobaczcie sami.

Top Model 2019

Zaproszenie do współpracy przy tworzeniu aranżacji jednej z sesji zdjęciowej w programie Top Model to kolejne ogromne wyróżnienie i docenienie mojej pracy. Jestem z tego projektu bardzo dumna i cieszę się, że moje kwiaty mogły towarzyszyć wschodzącym gwiazdom modelingu podczas ich pierwszych chwil kariery. W programie Top Model 2019 w sesji „wyścigi konne” z moimi kwiatami pozowały między innymi Olga Kleczkowska oraz Anna Jaroszewska. Dziewczyny prezentowały się świetnie.

DeVu Diana Walkiewicz

Współpraca z pięknymi markami kobiecymi to dla mnie prawdziwa przyjemność. Moje kwiaty doskonale komponują się z kobiecymi sukienkami czy bielizną, tworząc znakomite tło dla kobiecych fotografii. Z marką De Vu Diana Walkiewicz współpracowałam dwukrotnie – do pierwszej sesji przygotowałam gigantyczne kwiaty, natomiast na drugą sesję stworzyłam anielskie skrzydła w kolorze białym oraz czarnym.

Anna Cichosz

Piękne suknie wymagają pięknej oprawy. Właśnie dlatego do sesji zdjęciowej dla Anny Cichosz stworzyłam cudne, anielskie skrzydła, które były tłem jej kreacji. W moich skrzydłach pozowała zjawiskowa Andżelika Żmijewska, wokalistka zespołu Top Girls.

POLKI FOLKI 9 Watra 2019

Moje dekoracje są doskonałym urozmaiceniem różnego rodzaju eventów, co udowodniłam przygotowując kwiatową aranżację na pokaz mody folkowej „Polki Folki” 2019. We współpracy z firmą JUKO green design zadbaliśmy o oprawę wybiegu nawiązującą do piosenki Urszuli „Dmuchawce, latawce, wiatr”.

Alicja w Krainie Czarów

Kto z nas nie kocha bajek…? Ja wręcz uwielbiam magiczny, bajkowy klimat. Dlatego nie zastanawiałam się długo, gdy otrzymałam propozycję współpracy przy sesji nawiązującej do baśni „Alicja w Krainie Czarów”. Do tej sesji przygotowałam urocze, gigantyczne dmuchawce. Dodatkowo wykonaliśmy również sesję w stylu gotyckim, w której udział wzięły moje skrzydła w kolorze czerni.

Show Motoryzacyjne

Brawurowy pokaz bielizny, na Show Motoryzacyjnym Karoliny Pilarczyk,  podczas którego zostały zaprezentowane spektakularne skrzydła mojego autorstwa.
Podczas pokazu na wybiegu pojawiły się min.  Miss Polonia Milena Sadowska, Milena Bilska,  Karolina Motylewska.
Projektantką bielizny była Diana Walkiewicz.
Zdjęcia Marcel Zaborski

Panna Młoda

Tym razem gigantyczne kwiaty pojawiły się w cudownej sesji dla magazynu Panna Młoda.
Na potrzeby tej sesji wykonałam gigantyczne róże gdzie wielkość od 45 cm do 90 cm.
A największym sukcesem tej realizacji było opublikowanie artykułu na mój temat w tym numerze magazynu.