Realizacje

Moje kwiaty gościły już na niejednej sesji zdjęciowej. Chciałabym jednak pochwalić się Wam tymi największymi projektami, z których jestem niezwykle dumna.

Magazyn Vogue Polska

Na potrzeby sesji zdjęciowej Vogue Polska stworzyłam różne rodzaje polskich kwiatów – stokrotki, chabry, dmuchawce, mlecze, maki. Kwiaty towarzyszące modelce prezentowały się nieziemsko, a każdy z nich nadał fotografii nieco innego charakteru. Taki kwiat w formacie XXL to pojedynczy dodatek, który sprawia, że wystarczy już tylko ciekawa stylizacja i możemy stworzyć super sesję.

Magazyn Vogue Czechosłowacja

Kolejna współpraca dla Magazynu Vogue miała nieco inny charakter. Tym razem zamysł sesji był taki, aby na fotografiach uchwycić modelkę o zniewalającej urodzie oraz piękne owady w dużym formacie. A to wszystko miało dziać się w otoczeniu pięknej polskiej natury w okresie letnim. Na tę sesję wykonałam cudne motyle, biedronki i pszczoły. Efekty naszej pracy możecie ocenić sami przeglądając załączone fotografie.

Magazyn Vogue Polska

Po raz drugi miałam przyjemność stworzenia rekwizytów pod sesję modową, ale tym razem nakryć głowy. W postaci gigantycznych kokard i kapelusza. Dzięki ciekawej stylizacji i połączeniu z gigantycznym nakryciem głowy cała sesja stworzyła harmonijną spójność.

ELLE Chorwacja

Elle to kolejny magazyn, z którym miałam ogromną przyjemność współpracować. Tworzenie dla tak znanych i światowych marek to wielkie wyróżnienie, dlatego nie mogę nie pochwalić się tą sesją. W sesji dla Elle wraz z modelką pozowały kwiaty mojego autorstwa takie jak chabry, dmuchawce i mlecze.

VIVA!

W mojej pracy zdarza mi się współpracować z największymi gwiazdami. Ogromną przyjemnością i wyróżnieniem było dla mnie wykonanie róży w kolorze fuksji, z którą pozowała podczas sesji do magazynu Viva, Maryla Rodowicz.

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska to najbardziej znana polska weddingplannerka, którą cechuje niewątpliwie ogromne wyczucie smaku i estetyki. Stworzenie dekoracji dla Pani Izabeli było dla mnie nie lada wyzwaniem, ale i ogromną przyjemnością i docenieniem mojej pracy. Bardzo dobrze wspominam ten projekt i cieszę się, gdy moje prace mogą być wizerunkiem dla najlepszych marek w Polsce.

Maffashion

Uwielbiam współpracować z kobietami z poczuciem stylu i estetyki podobnym do mojego, dogadujemy się wtedy bez słów, a efekty naszych działań robią wrażenie nawet na nas samych. Współpraca z Julią właśnie taka była, a efekt… zobaczcie sami.

Top Model 2019

Zaproszenie do współpracy przy tworzeniu aranżacji jednej z sesji zdjęciowej w programie Top Model to kolejne ogromne wyróżnienie i docenienie mojej pracy. Jestem z tego projektu bardzo dumna i cieszę się, że moje kwiaty mogły towarzyszyć wschodzącym gwiazdom modelingu podczas ich pierwszych chwil kariery. W programie Top Model 2019 w sesji „wyścigi konne” z moimi kwiatami pozowały między innymi Olga Kleczkowska oraz Anna Jaroszewska. Dziewczyny prezentowały się świetnie.

DeVu Diana Walkiewicz

Współpraca z pięknymi markami kobiecymi to dla mnie prawdziwa przyjemność. Moje kwiaty doskonale komponują się z kobiecymi sukienkami czy bielizną, tworząc znakomite tło dla kobiecych fotografii. Z marką De Vu Diana Walkiewicz współpracowałam dwukrotnie – do pierwszej sesji przygotowałam gigantyczne kwiaty, natomiast na drugą sesję stworzyłam anielskie skrzydła w kolorze białym oraz czarnym.

Anna Cichosz

Piękne suknie wymagają pięknej oprawy. Właśnie dlatego do sesji zdjęciowej dla Anny Cichosz stworzyłam cudne, anielskie skrzydła, które były tłem jej kreacji. W moich skrzydłach pozowała zjawiskowa Andżelika Żmijewska, wokalistka zespołu Top Girls.

POLKI FOLKI 9 Watra 2019

Moje dekoracje są doskonałym urozmaiceniem różnego rodzaju eventów, co udowodniłam przygotowując kwiatową aranżację na pokaz mody folkowej „Polki Folki” 2019. We współpracy z firmą JUKO green design zadbaliśmy o oprawę wybiegu nawiązującą do piosenki Urszuli „Dmuchawce, latawce, wiatr”.

Alicja w Krainie Czarów

Kto z nas nie kocha bajek…? Ja wręcz uwielbiam magiczny, bajkowy klimat. Dlatego nie zastanawiałam się długo, gdy otrzymałam propozycję współpracy przy sesji nawiązującej do baśni „Alicja w Krainie Czarów”. Do tej sesji przygotowałam urocze, gigantyczne dmuchawce. Dodatkowo wykonaliśmy również sesję w stylu gotyckim, w której udział wzięły moje skrzydła w kolorze czerni.